Workinton Kuluçka Merkezi

Fikir aşamasında olan girişimler, geçmiş dönem startup tecrübeleri ve mentor görüşmeleriyle kuluçka dönemine hazırlanır.

Kuluçka dönemindeki girişimleri, yatırım sürecine giden yolda, eğitim ve mentor desteği alarak, parlak fikirlerini ürün ya da hizmete dönüştürür.

Startup'lar, Workinton'un ulusal ve uluslararası geniş network'üyle bir araya gelir, yatırım alma ve globalleşme süreci başlar.

İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton’daki Kuluçka Merkezine Başvurun

BAŞVUR

SAĞLANAN İMKANLAR

NETWORKING

Size özel olarak oluşturulan 6'lı mentor takımında herkesin fikrinizin ait olduğu sektör hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmasına dikkat ederiz.

MENTORLUK VE DANIŞMANLIK

İş fikirleri başarılı olan girişimciler çeşitli alanlardaki profesyonel mentorlardan ve akademik danışmanlardan oluşan danışman havuzundan yararlanmaktadır.

ÇALIŞMA ALANI VE ALTYAPI DESTEĞİ

Startup'lar Workinton'ın ergonomi, konsantrasyon ve motivasyon sağlayan verimli çalışma alanlarında, fikirlerini geliştirmek için çalışır. 

BULUT TEKNOLOJİ DESTEĞİ

Startupların ihtiyaç duyduğu çoklu sunucu bağlantısı için dijital ağlar aracılığıyla online depolama hizmeti sağlarız.

DEVLET DESTEKLERİ DANIŞMANLIĞI

Ulusal ve uluslararası Ar - Ge ve inovasyon destek programlarını sular seller gibi biliriz, bu bilgimizi sizinle paylaşırız ve proje çalışmalarını yaparız.

EĞİTİM-SEMİNER VE ATÖLYE DESTEĞİ

Workinton Kuluçka Merkezine kabul edilen başarılı girişimci adayları, iş fikirlerinin ticarileşmesinde ihtiyaç duydukları eğitim, seminer ve atölye çalışmaları sağlanmaktadır.

GEÇMİŞ DÖNEM GİRİŞİMCİLER

Girişimcilerin alanlarına göre, tecrübe ve bilgi paylaşımı yapmaları için ilgili alan dikeyin de daha önce başarılı/başarısız olmuş geçmiş dönem girişimcilerden oluşmaktadır.

YATIRIM AĞLARINDAN TEMSİLCİLER

Ulusal ve Uluslararası Yatırım Ağlarından temsilcilerle bir araya getirilerek finansal kaynaklara ulaşım konusunda destek verilmesi.

TEKNİK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK

Hayalleriniz gerçeğe dönerken ihtiyacınız olan teknik, finansal ve hukuki danışmanlık hizmetlerini veririz, sizi asla karanlıkta bırakmayız.

ÜRÜN VE İŞ GELİŞTİRME DESTEĞİ

Girişimcilerin iş fikirlerini katmak değer yaratacak ve ticari başarı sağlayacak ürüne dönüştürmesine katkı sağlanmaktadır.

LABORATUVAR DESTEĞİ

İhtiyaç duyarsanız, anlaşmalı laboratuvar desteği sağlarız, sağlık alanındaki fikir ve projenizin sağlıklı bir şekilde büyümesini garanti altına alırız.

DİĞER FIRSATLAR

THY Invest on Board’da yer alma fırsatı / Enocta uzmanlarıyla beraber çalışma fırsatı / Garanti Bankası API'larıyla çalışma fırsatı / PayU uzmanlarıyla çalışma fırsatı / Samsung İnovasyon Merkezi kullanım fırsatı

6'LI MENTOR TAKIMLARI

Size özel olarak oluşturulan 6'lı mentor takımında herkesin fikrinizin ait olduğu sektör hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmasına dikkat ederiz.

AKADEMİK DANIŞMAN

Uzman akademik danışmanların araştırma ve geliştirme konularında teorik bilgiyi aktarması imkan tanırız ve bilim odaklı projelerde finansal destek almanızı sağlarız.

SEKTÖR UZMANLARI

Bir startup’ın sahip olabileceği en iyi çalışma ortamının yanı sıra sürekli gelişim felsefesi ve sektör uzmanlarının katılımıyla, incelikle düşünülmüş ve planlanmış eğitim programları da sunarız.

GLOBAL ERİŞİM

Fikrinizi dünya ile paylaşmanız için ulusal ve uluslararası yatırımcı ağlarıyla bağlantı kurmanızı sağlarız, iş hayatındaki geniş çevremizden sonuna kadar faydalanırsınız.

YAYGINLIK

Workinton Kuluçka Merkezi'nin 14 kapısı var. Hangisi size daha yakınsa o kapıdan içeri girebilirsiniz. Türkiye'nin en yaygın kuluçka merkezinde fikrinizi nerede değil, nasıl geliştireceğinize odaklanırsınız.

DİKEY ÇAĞRI

Dikey çağrılar sayesinde, sizin fikir geliştirdiğiniz alanda bilgi ve tecrübe sahibi uzman jüriler fikirlerinizi değerlendirir.